antonio land

Nowa kraina
Trener personalny

Trener personalny to osoba, która w miejscu takim jak siłownia lub w naszym własnym domu zadba o to by wykonywane ćwiczenia były dobrane do naszych potrzeb. Trener na samym początku obrania strategii powinien zebrać od nas najważniejsze informacje, jakie ćwiczenia chcielibyśmy wykonywać, na jakich partiach ciała najbardziej nam zależy, jaka jest nasza kondycja i jak często uprawiamy sport oraz czy mamy jakieś schorzenia, dolegliwości, które mogą być przeciwskazaniem do wykonywania ćwiczeń.

Kiedy plan ćwiczeń mamy wybrany można powiedzieć, że trener pełni rolę motywatora. Czy żeby ćwiczyć niezbędny jest trener personalny katowice? Oczywiście, że nie, ćwiczenia możemy wykonywać wszędzie wybrać siłownię, basen, fitness, ale możemy biegać, jeździć na rowerze czy po prostu poćwiczyć w mieszkaniu.

Trener personalny stał się bardzo modny i to w zasadzie pod każdym względem, jako społeczeństwo szukamy mentorów i coachów tak jakbyśmy sami mieli nie dość determinacja. Bez względu na to czy zdecydujemy się na taki rodzaj dyscypliny czy znajdziemy pokłady swojej najważniejszy jest efekt i systematyka.