antonio land

Nowa kraina
Powiększenie ust

Na rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele produktów, które mają sprawić, że nasze usta będą wyglądały na pełniejsze i większe. W swojej ofercie firmy produkujące takie specyfiki proponują konsumentom kremy czy żele powiększające usta oraz szminki czy błyszczki do ust o takim samym działaniu. Jednak, niestety takie produkty nie mogą jednak zdziałać cudów i powiększyć rozmiaru ust o połowę. Wszystkie kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swoich ust, powinny zastanowić się nad poddaniem się zabiegowi ich powiększania.

Zabieg powiększania ust jest przeprowadzany w klinikach urody i polega na wstrzyknięciu pod usta kwasu hialuronowego w formie żelu. Taki zabieg jest przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu, możliwe jest również użycie znacznie mocniejszego znieczulenia dentystycznego. Ponadto po takim zabiegu usta są natychmiastowo większe, bardziej pełne, a ich kolor bardziej wyraźny. Ponadto kontur ust staje się o wiele bardziej wyraźny.

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pod skórę ust jest polecany osobom, które posiadają małe usta oraz osobom w wieku dojrzałym.