antonio land

Nowa kraina
Nowoczesne siłownie

Bycie fit jest bardzo modne codziennie docierają do nas informacje o cudownych dietach, nowych formach ćwiczeń i zdrowej, ekologicznej żywności. Z jednej strony jest to bardzo dobre, ponieważ ze statystyk i nie tylko widzimy, że wśród nas jest coraz więcej ludzi otyłych, co prowadzi do innych schorzeń z drugiej jednak strony mało, kto mówi o tym, że źle dobrana dieta może przynieść sporo problemów.

Często podejmujemy się jakiejś diety, ponieważ jest ona rekomendowana przez ludzi z naszego otoczenia czy tego bardziej medialnego. Obserwujemy efekty i będąc bardzo niecierpliwym chcemy i my je osiągnąć.

W naprawdę wielu przypadkach efekty są bardzo widoczne, ale co z tego, jeśli efekt nie trwa zbyt długo, ponieważ dieta musiałaby trwać całe życie? Poza tym wszystkie te diety konstruowane są na potrzeby tysięcy ludzi nikt nie uwzględnia jakże ważnych informacji na temat wieku, płci, trybu życia czy ewentualnych schorzeniach. Z założenia korzystanie z takiej diety jest naprawdę ryzykowne, dlatego zdrowy rozsądek nie powinien być mniejszy niż determinacja.